Dziesięciu liderów Ojcowskich Klubów w towarzystwie trenerów Tato.Net zdobywało nowe kwalifikacje liderskie w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym „Emaus" koło Białobrzegów.
 
Akademia Liderów to -20-godzinny program wsparcia dla liderów prowadzących Ojcowskie Kluby Tato.Net - czytamy w relacji Tato.Net.
 
– Celem tego programu jest trening bazowych kompetencji liderskich, wymiana doświadczeń i wzmocnienie relacji w społeczności liderów z różnych stron Polski oraz zapoznanie wszystkich uczestników z nową koncepcją programową, metodyczną oraz celami działania Ojcowskich Klubów Tato.Net.
 
– Akademia Liderów w Białobrzegach to był intensywny czas wzmacniania i budowania naszych kompetencji tak ojcowskich, jak i tych służących pracy na rzecz społeczności lokalnych w Ojcowskich Klubach. Mieliśmy możliwość zapoznania się z narzędziami i sposobami pracy, ukierunkowanymi na bycie liderem w domu i poza nim. Dodatkowo była to wyjątkowa okazja na spotkanie z innymi ojcami i wymianę doświadczeń, co jest niezwykle inspirujące i ubogacające. Atmosfera wspólnoty, która w naturalny sposób została zawiązana sprzyjała pracy i naszym spotkaniom – relacjonuje Grzegorz Oleszkiewicz z OK Puławy.
 
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD MATERIAŁEM WIDEO:
 
 
– Był to dla nas bardzo owocny czas. Także z tego względu, że zaraz po nim zainaugurowaliśmy działalność Ojcowskiego Klubu w Puławach. Mając świeżo w pamięci uwagi, pomysły, rady uczestników i prowadzących, było nam łatwiej rozpocząć. Mamy nadzieję, że nasz OK będzie działał z wielkim pożytkiem dla sprawy ojcostwa i rodziny. Wielkie podziękowania należą się trenerom – Kasi, Karolowi i Darkowi – za przygotowanie i poprowadzenie akademii w piękny sposób – dodaje Piotr Jurga.
 
– Celem Tato.Net – jak tłumaczy Karol Wojtyna z zespołu Tato.Net - jest to, aby spełniać najważniejsze marzenie każdego dziecka. – Jest nim – czasem nawet nie wyrażona wprost – potrzeba, aby ojciec był obecny w jego życiu; i to nie tylko fizycznie, ale również w sferze psychicznej, emocjonalnej i duchowej. Jak zabezpieczyć dzisiaj te ważne obszary życia i rozwoju każdego człowieka? Po to właśnie powstają Ojcowskie Kluby Tato.Net. Stanowią one pomoc i źródło inspiracji dla każdego mężczyzny, który chce rozwijać się w swoich kompetencjach bycia tatą na każdym etapie rozwoju dziecka – wyjaśnia 
 
CZYTAJ TAKŻE:
 
 
 
 
Szkoła liderów 1
Szkoła liderów 2
Szkoła liderów 3
Szkoła liderów 4
__________
oprac.: kjp
źródło: Fundacja Cyryla i Metodego
zdjęcie: Fundacja Cyryla i Metodego