RODZICE PYTAJĄ O SZCZEPIENIA DZIECI PRZECIWKO COVID-19 - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW
Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay.com

RODZICE PYTAJĄ O SZCZEPIENIA DZIECI PRZECIWKO COVID-19 - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

Drodzy Rodzice,
 
Postanowiliśmy podjąć temat szczególnie aktualny i ważny, który jest związany z trudnym czasem pandemii w jakim wszyscy się znaleźliśmy. Jak wiadomo, od września na szeroką skalę mają ruszyć szczepienia dzieci w wieku 12-15 lat. Zgodnie z prawem decyzję w tej sprawie podejmują rodzice.

Jako portal dedykowany Wam odbieramy sygnały i pytania świadczące o wątpliwościach i obawach związanych ze szczepieniami dzieci przeciwko COVID-19. W przestrzeni medialnej pojawia się wiele zachęt, aby podjąć decyzję o szczepieniu dzieci. Równocześnie dostrzegamy, że nie są dość szeroko publikowane i komentowane wyniki badań i opinie, które dotyczą tego złożonego tematu.

Jako portal tworzony dla Was, zależy nam, aby dostarczać fachową i aktualną wiedzę, aby rodzice mogli podejmować jak najlepsze decyzje dla swych dzieci i rodzin. Dlatego nasi eksperci przygotowali broszurę informacyjną, która zawiera przegląd i streszczenie aktualnego stanu wiedzy na temat szczepień dzieci przeciwko COVID-19. Wierzymy, że będzie ona przydatnym źródłem informacji przy podejmowaniu decyzji o szczepieniu swojego dziecka.
 
Broszurę można pobrać TUTAJ.
Broszura do druku TUTAJ
 
Zdjęcie: Pixabay.com
Fixed Bottom Toolbar