„Przygoda z Tatą” – ogólnopolska rodzinna gra miejska już 19 czerwca
Zdjęcie: Związek Dużych Rodzin 3 plus

„Przygoda z Tatą” – ogólnopolska rodzinna gra miejska już 19 czerwca

19 czerwca br. we wszystkich miastach wojewódzkich Polski odbędzie się rodzinna gra miejska pod hasłem „Przygoda z Tatą”. To wydarzenie związane z przypadającym na 23 czerwca Dniem Ojca. W Poznaniu gra odbędzie się w Parku Cytadela. Obowiązują wcześniejsze zapisy.


W Poznaniu na Cytadeli

 
870 baner5 1
 
W Wielkopolsce organizacją gry zajmuje się Związek Dużych Rodzin 3 Plus Oddział Wielkopolski, a miejscem wydarzenia będzie poznańska Cytadela.

Uczestnicy zmierzą się z zadaniami rozmieszczonymi w punktach kontrolnych na terenie Parku Cytadela, w których sprawdzą się we współdziałaniu podczas dobrej zabawy.


Tata kapitanem, dzieci załogą

„Przygoda z Tatą” to propozycja aktywnego świętowania Dnia Ojca, okazja do wspólnego spędzenia czasu i wzmocnienia relacji w rodzinie. Do zabawy zaproszone są drużyny składające się z ojca (kapitana) z dzieckiem/dziećmi w każdym wieku i całe rodziny. Obowiązują wcześniejsze zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.


Liczne atrakcje dla całych rodzin

Dla graczy przygotowywane są wyjątkowe zestawy startowe – w tym pamiątkowa koszulka, a na zwycięzców czekają ciekawe i cenne nagrody (m.in. książki, vouchery, gry planszowe, wejściówki na rodzinne wydarzenia).
 
600 family 771720 1280

Grze będzie towarzyszył piknik z licznymi atrakcjami dla całych rodzin w godzinach 11.00-14.00. Obok restauracji Umberto na chętnych czekać będą stoiska z malowaniem twarzy, grami rodzinnymi, konkursami oraz niespodziankami i konkursami dla ojców.


Koncert na finał

Zwieńczeniem wspólnego świętowania Dnia Ojca będzie koncert zespołu Arete o godz. 16.30 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia przy ul. Solnej (wstęp wolny). Na koncercie usłyszymy najnowsze utwory dla rodzin z wydanej niedawno płyty „Mamy serce dla serca”.
 
Podczas koncertu będzie miało miejsce ogłoszenie wyników gry oraz wręczenie nagród dla zwycięzców. Rozlosowane zostaną także nagrody niespodzianki wśród wszystkich drużyn, które ukończyły grę.


Chcesz zagrać – zapisz się!

Zabawa została zainicjowana i sfinansowana przez ministerstwo rodziny i polityki społecznej w ramach programu „Ojcostwo – przygoda życia”.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy na grę miejską „Przygoda z Tatą” na stronie: www.wielkopolska.3plus.pl
 
400 plakat5 004

Oprac.: wit
Źródło: Związek Dużych Rodzin 3 plus
Zdjęcia: Związek Dużych Rodzin 3 plus, Pixabay.com
Fixed Bottom Toolbar