XV Międzynarodowe Forum Tato.Net odbędzie się 28 października 2023 r. w Katowicach. Jest okazją do spotkania z ekspertami oraz dołączenia do społeczności ojców, którzy poszukują najlepszych praktyk w budowaniu zdrowej rodziny.

 
870 Dzialaj z nami
 

Spotkanie ojców

Forum Tato.Net to unikalne w skali europejskiej spotkanie ojców dedykowane ważnym ojcowskim tematom. Zjazd wypełniają prelekcje, warsztaty, spotkania w grupach tematycznych. Zaproszeni eksperci dzielą się wiedzą, a uczestnicy – swoim doświadczeniem. Ojcowie uczestniczący w tym wydarzeniu mają niepowtarzalną okazję do poszerzenia wiedzy, m.in. jak stać się mocniejszym oparciem dla swoich dzieci.
 

Prof. Michał A. Michalski gościem Forum

 
870 prof MM IMG 5457 3
 
Podczas Forum wystąpi szereg znanych specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin. Wśród zaproszonych gości jest dr hab. prof. UAM Michał A. Michalski - kulturoznawca, ekonomista, etyk gospodarczy, prezes Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz członek Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Naukowiec jest autorem ponad 50 publikacji o współzależności między rodziną, kulturą i rozwojem społeczno-gospodarczym. Oraz współautorem badań i raportów „Koszty rozpadu rodzin i małżeństw w Polsce”, „Rozwiązania prorodzinne w firmach prywatnych w Polsce” i najnowszego „Młode Polki, młodzi Polacy i ich plany rodzinne”.
 

Ojcowska siła i czułość

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest „Siła i Czułość. Ojcowskie lekarstwo na czas chaosu!”. Jak diagnozują organizatorzy, nasze dzieci doświadczają hejtu, przemocy i presji – zarówno w rzeczywistości, jak i online. To wywołuje poważne skutki zdrowotne oraz powoduje, że nie czują się bezpiecznie. Jako rodzice, ojcowie, chcemy się z tym mierzyć i dawać naszym dzieciom to, czego dziś najbardziej potrzebują: czułość i siłę!
 
870 prelegenci 2023 09 22 1
 
XV Międzynarodowe Forum Tato.Net odbędzie się 28 października 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym położonym przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach. Czas trwania Forum - godz. 10.00-18.00.
 
Szczegółowe informacja na stronie Tato.Net.
 
Oprac.: wit
Źródło: Tato.Net
Zdjęcia: Tato.Net, Kongres 590
 
870 Dzialaj z nami