NEWSLETTER - BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 
 
newsletter

Tak, jak Ty wierzymy, że bycie rodzicem to jedna z najwspanialszych przygód, i zarazem najbardziej wymagających, życiowych dróg!

 

I wierzymy też, że każdego dnia możemy stawać się jeszcze lepszymi rodzicami dla naszych dzieci!  Dlatego właśnie tworzymy Polskie Forum Rodziców!

Zachęcamy Cię do subskrypcji naszego newslettera, w którym chcemy dzielić się aktualnościami, przydatnymi informacjami i wiedzą dotyczącą tematów, którymi żyją rodzice.

Mamy też dla Ciebie specjalny prezent! 😊

Zapisz się teraz, aby otrzymać bezpłatny poradnik “Dzieci w wirtualnej sieci. Jak chronić dziecko przed zagrożeniami cyfrowego świata?”. Zawiera on fachową wiedzę i podpowiedzi, jak radzić sobie i wspierać swoje dzieci wobec zagrożeń i dylematów wynikających z nadmiernego kontaktu ze światem wirtualnym, w którym spędzamy coraz więcej i więcej czasu...

Poradnik w formacie pdf prześlemy mailem, po potwierdzeniu przez Ciebie adresu poczty elektronicznej podanego w formularzu. Na podany adres otrzymasz wiadomość z linkiem do potwierdzenia zapisu. Uwaga – jeśli nie widzisz wiadomości sprawdź folder SPAM.

Życzymy Ci miłej lektury!

Zespół Redakcyjny Polskiego Forum Rodziców