Właśnie nadarza się znakomita okazja na małżeńską randkę połączoną z warsztatami z komunikacji oraz zorganizowaną opieką dla dzieci.
 
Pędzący czas i mnogość zajęć nie pozwalają nam zbyt często na chwilę oddechu, wyciszenia, spokoju, rozmowy, zwłaszcza, kiedy jesteśmy rodzicami wychowującymi jedno, lub więcej dzieci. Jeśli zatem chcemy zaprosić żonę, lub męża na spotkanie w formule małżeńskiej randki, porozmawiać przy kawie i innych pysznościach, a do tego nie martwić się o to, kto zajmie się dziećmi, to nie należy zwlekać, tylko szybko się zapisać, bo ilość miejsc jest ograniczona (link poniżej).
 
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych małżeństw z dziećmi, bez względu na ich małżeński staż. Opieka nad dziećmi – wraz z pysznymi niespodziankami - zapewniona jest na miejscu spotkania. Uczestncy spotkań nie ponoszą żadnych kosztów.
 
Warsztaty poprowadzi pani Liliana Kortus, mediator rodzinny.
 
Zaplanowane są cztery spotkania warsztatowo-randkowe w terminach:
 
27 września;
18 października;
22 listopada;
29 listopada
 
w godzinach 17.30-19.30.
 
Miejsce: Restauracja Tumska w Poznaniu, ul. Ostrów Tumski 2.
 
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Wsparcie Rodziny” Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego we współpracy z Fundacją Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie w oparciu o pomysł dr Pauliny Michalskiej.
 
Więcej szczegółów i zapisy TUTAJ.
 
Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay.com