Rzadko kiedy mama narzeka na brak zajęć. Życie rodzinne, wychowanie dzieci, praca, kontakty ze znajomymi – wypełniają kolejne dni bez reszty. Czas pędzi, a na miejsce rozwiązanych problemów i wykonanych zadań przychodzą nowe – i tak w kółko.
 
Każda mama potrzebuje odpoczynku i spojrzenia na nowo na swoje życie z dystansu – przekonują organizatorki „Resetu dla mam” i zapraszają na weekendowy pobyt w pensjonacie „Poncyljuszówka” w Szczyrku.
 
Ma on dać uczestniczkom okazję do nabrania sił, przemyślenia różnych spraw, zainspirowania się podczas przebywania w towarzystwie innych kobiet z dala od codziennych obowiązków.
 
Do tego podczas pobytu mamy uczestniczyć będą w spotkaniach szkoleniowych na tematy związane z modą i tworzeniem własnego stylu, organizacją pracy w domowej kuchni oraz dowiedzą się skąd brać siłę do pracy nad sobą.
 
Szkolenia poprowadzą Agnieszka Stefaniuk - autorka poradnika zarządzania szczęściem „Jak to ogarnąć?” oraz bloga parentingowego familyfunbymum, Teresa Woźna – specjalistka od dbania o piękno w naszych domach i przy stole oraz Begoña Herrera – architekt, projektantka wnętrz doradzająca w doborze kolorystyki i materiałów.
 
Pobyty organizowane są w dwóch terminach:
 
1-3 kwietnia 2022 r.
22-24 kwietnia 2022 r.
 
 
oprac.: wit
źródło: reset.silnajakmama.pl
zdjęcie: Pixabay.com