Polskie Forum Rodziców patronem medialnym XIV Międzynarodowego Forum Tato.Net
Zdjęcie: Pexels.com

Polskie Forum Rodziców patronem medialnym XIV Międzynarodowego Forum Tato.Net

Już jutro, 5 listopada, rozpocznie się XIV Międzynarodowe Forum Tato.Net, które odbywa się pod hasłem „Nadzieja & Wizja. Pokaż dziecku sens życia!”. Polskie Forum Rodziców objęło patronat nad tym wydarzeniem.


O roli ojca w rodzinie

Podczas Forum Tato.Net, które odbywa się w Hotelu Czarny Staw w Nowym Adamowie koło Łodzi zespół dziennikarzy Polskiego Forum Rodziców przeprowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi i uczestnikami imprezy. Temat rodzicielstwa i relacji w rodzinie przedstawiany w odniesieniu do roli ojca zapewne przyniesie wiele cennych spostrzeżeń i wniosków.
 
870 1920x840 XIVForum Layouts PL 1

Wydarzenie jest największym dorocznym spotkaniem ojców w Europie. W spotkaniu udział weźmie niemal 30 prelegentów – ekspertów z różnych dziedzin a przede wszystkim ojców.


Ojcostwo z różnej perspektywy

Tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do spojrzenia na ojcostwo z różnych perspektyw, do podzielenia się wieloma doświadczeniami i sprawdzonymi metodami, które są pomocne w trudnej roli wychowawczej rodziców.
 
870 pexels kindel media 8550816

W Forum można uczestniczyć stacjonarnie oraz online. Wśród zaproszonych gości są m.in. Alexander Dobroyer z Ukrainy oraz dr Ken Canfield i Gregory W. Slayton z USA.

Dziś wieczorem, w przeddzień Forum odbędzie się uroczysta Gala MAX, podczas której zostaną wręczone statuetki MAX i wyróżnienia topDads. Wydarzenie uświetni koncert pianistycznego wirtuoza Richiego Raya.


Sens życia, budowanie nadziei, tworzenie wizji rodziny

Wśród tematów, jakie zostaną poruszone podczas Forum znajdą się m.in. takie kwestie, jak pokazanie dziecku sensu życia w obliczu wojny, sposoby budowania w sobie mocnej nadziei, tworzenie wizji rodziny, historie ojców, którzy odnieśli sukces dzięki nadziei i wizji.
 
870 father and son 4141977 1280

- Forum Tato.Net to coroczne wydarzenie, unikalna przestrzeń, w której mężczyźni nawzajem dostarczają sobie narzędzi i inspiracji do bycia lepszym tatą, ojczymem, dziadkiem, figurą ojca. To możliwość nawiązania ojcowskich kontaktów oraz spora dawka wiedzy o faktach, barierach i rozwiązaniach – każdy sam decyduje, z czego chciałby skorzystać, by stawać się coraz lepszym ojcem – powiedział dr Dariusz Cupiał, organizator imprezy i założyciel Fundacja im. Św. Cyryla i Metodego, która rozwija społeczność ojców Tato.Net.

Patronat Honorowy nad XIV edycją Międzynarodowego Forum Tato.Net objął Prezydent RP Andrzej Duda.


Partnerzy i patroni docenieni

Na swoich mediach społecznościowych organizatorzy złożyli podziękowania partnerom i patronom wydarzenia, wśród których znalazło się Polskie Forum Rodziców. Doceniono ich wkład w przekazywanie, redagowanie i nagłaśnianie informacji o Forum.
 
870 patroni

Partnerzy wydarzenia: Krajowa Grupa Spożywcza, Creality, Abanana Advertising, Panomedia, Kopeć & Zaborowski KKZ, tab2 Digital Agency, atwork.pl, Media Visage, U Kawiarza.

Patronat medialny: Jedynka - Program Pierwszy Polskiego Radia, Katolicka Agencja Informacyjna KAI, Polskie Forum Rodziców.

Partner redakcyjny: Polska Press.
 
 
Szczegółowe informacje o XIV Międzynarodowym Forum Tato.Net podaliśmy TUTAJ.

Więcej szczegółów także na stronie forum.tato.net.

Więcej o Tato.Net TUTAJ
 
CZYTAJ TAKŻE:

Oprac.: wit
Źródło: Redakcja Tato.Net
Zdjęcia: Redakcja Tato.Net, Pixabay.com, Pexels.com
Fixed Bottom Toolbar