pokemon 1553977 480Jeśli zastanawiasz się, czy twoje dziecko nie jest za bardzo pochłonięte ekranem komputera czy smartfona albo wydaje ci się, że za bardzo absorbują je gry wideo, lub niepokoi cię coś innego w jego zachowaniu i wiążesz to np. z czasem spędzonym przez nie w Internecie, to być może przydatna okazałaby się wiedza na temat zespołu stresu elektronicznego i cyfrowego detoksu.

Psycholog Bogna Białecka, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i psychoterapii zaprasza - 21 lipca br, o godz. 18:00 - na bezpłatne e-warsztaty, podczas których będziesz mógł się dowiedzieć, czy twoje dziecko jest uzależnione od smartfona, skąd ten problem, czym jest zespół stresu elektornicznego, a czym cyfrowy detoks i czy są to problemy, które dotykają twojego dziecka.

Białecka jest autorką poradników dotyczących wychowania i relacji - m.in. „Weź je za rękę. Jak chronić dziecko przed zagrożeniami technologii i ideologii?” - publikuje ponadto na portalach: pytam.edu.pl (profilaktyka uzależnień i zachowań ryzykownych); rodzice.co (informacje dla rodziców) oraz na sos.pytam.edu.pl (pomoc osobom uzależnionym od pornografii).

Udział w e-warsztatach wymaga rejestracji - szczegóły tutaj.