PROJEKT RODZINA NA ANTENIE 2021

 
Miło nam poinformować, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021  
 

RODZINA NA ANTENIE 2021 – rozbudowa obszaru komunikacji społecznej na temat rodziny z elementami kampanii informacyjno-medialnej promującej życie rodzinne.

Rodzina i rodzicielstwo są zbyt ważne, by o nich nie mówić! To także nasza wspólna pasja! Dlatego w projekcie będą publikowane materiały, które mówią coś interesującego i ważnego, a niekiedy mało znanego o wpływie życia rodzinnego na szczęście, zadowolenie i sukcesy każdego z nas. W ten sposób pokażemy wielobarwny i wielowymiarowy obraz wypełniający przestrzeń medialną prorodzinnymi treściami, które jednocześnie podpowiedzą jak sprawić, by rodzinna codzienność stawała się niesamowitą przygodą i najwspanialszą podróżą naszego życia! O tym – jak potwierdzają badania – marzy większość z nas... 

W projekcie opublikujemy 160 artykułów prasowych i 4 programy telewizyjne dla których zostanie zrealizowana internetowa kampania promocyjna.

Zapraszamy do odwiedzania naszych medióww których regularnie publikujemy materiały w ramach projektu RODZINA NA ANTENIE 2021.

Całkowita wartość zadania: 545 125,00 PLN 
Wartość finansowania 545 125,00 PLN 
 
 
banner1abanner3abanner2a
 
 
Fixed Bottom Toolbar