Nauczyciel życia - jak mu podziękować na koniec roku szkolnego
artyferia.pl

Nauczyciel życia - jak mu podziękować na koniec roku szkolnego

Artykuł sponsorowany. Niewątpliwie w życiu każdego z nas pojawił się chociaż raz ktoś, kto wywarł na nas duży wpływ. Autorytet, który pozostanie w naszej pamięci na długi czas. Nierzadko mówi się tu o nauczycielu - pedagogu - wychowawcy. Ważny dla człowieka moment wzrastania, kształtowania charakteru, poznawania siebie, ale też zdobywania wiedzy o świecie dzieje się w czasie, gdy większość swojego dnia spędzamy w szkole. Dobry nauczyciel potrafi zaciekawić swoją wiedzą. Szkoła staje się interesującym miejscem i nawet zadania domowe wydają się być atrakcyjne. Często staje się on wzorem do naśladowania i inspiracją dla młodego pokolenia.

 

Pozytywny nauczyciel może być nie tylko przewodnikiem w procesie zdobywania wiedzy, ale także po życiu. Służy pomocą i wsparciem, którego często dzieci nie doświadczają na innych płaszczyznach. Pomaga się rozwijać. Wszyscy wokół widzą, że to wyjątkowa osobowość. Edukacja w szkole to nie wszystko. Jaka może być rola nauczyciela? Właściwa osoba na właściwym miejscu może podarować swojemu podopiecznemu wspaniały prezent. To umiejętność samodzielnego poszerzania horyzontów i odwagę do zdobywania świata. Nauczyciel to dla dziecka potencjalny mistrz. Może mieć wpływ na jego osobowość. Chodzi o wszechstronny rozwój dziecka i proces wychowawczy, który przygotuje dziecko do dorosłości. Dlatego wielu uczniów wspomina swoich nauczycieli przez wiele lat i to im zawdzięcza to gdzie teraz są i jakimi ludźmi się stali.

 

Drobne upominki dla nauczycieli

Co w takim razie uczeń może podarować swojemu ulubionemu przewodnikowi po życiu? Z czego ucieszy się nauczyciel i pedagog? Najważniejszy dzień, który kojarzy się ze świętowaniem belfra to „Dzień Nauczyciela” przypadający na 14 października. Organizuje się uroczystą akademię, są życzenia i oczywiście drobne podarunki dla nauczycieli. Oprócz pięknych kwiatów można też wręczać personalizowane kartki z dedykowanymi życzeniami. Świetnym prezentem od całej klasy są świece z dedykacją dla miłośników pięknych zapachów. Zawsze sprawdzają się zakładki do książek. Równie ważnym momentem jest zakończenie roku szkolnego.  Szczególnie kończącego jakiś etap edukacji.

fot. artyferia.pl

Jest to świetna okazja do tego, żeby pokazać swojemu nauczycielowi, ile znaczył jego wkład w edukację i rozwój wychowanków przez ostatnie lata. Świetnym pomysłem na prezent może być pudełeczko z podziękowaniami i z kartą podarunkową lub box z dedykacją, zdjęciami i innymi ważnymi wspomnieniami z ostatnich szkolnych lat. Na pewno będzie to zarówno miły upominek dla nauczyciela.

 

Prezenty ręcznie robione

Na stronie artyferia.pl można znaleźć drobne upominki dla nauczycieli. Statuetka w postaci klucza wiolinowego brzmi jak idealny prezent dla nauczyciela muzyki, kartka z otwartą książką to świetny pomysł na upominek dla polonistki, dla matematyka - kartka z kalkulatorem i tablicą. W sklepie jest bogaty wybór. Są m.in.: świece sojowe z personalizowaną dedykacją, zakładki do książek, serca z mchu w drewnianej ramce i drewnianymi napisami, exploding box z życzeniami i dedykacjami oraz zestawy składające się z torby i piórnika z napisami „najlepszy nauczyciel”. 

Pomysłów jest mnóstwo. Można postawić na oryginalność. Poza tym wszystkie rzeczy są ręcznie robione, więc wykonanie jest najwyższej jakości. W sklepie internetowym każdy znajdzie drobny upominek idealnie dobrany do nauczyciela, na każdą okazję, a osobista dedykacja i życzenia sprawią, że prezent będzie naprawdę wyjątkowy i będzie stanowić pamiątkę na lata.

Fixed Bottom Toolbar