Ojcowskie lekarstwo na czas chaosu – 28 października rusza XV Międzynarodowe Forum Tato.Net
Фото: Pixabay.com

Ojcowskie lekarstwo na czas chaosu – 28 października rusza XV Międzynarodowe Forum Tato.Net

Już w najbliższą sobotę, 28 października, odbędzie się w Katowicach XV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Jego temat przewodni to „Siła i Czułość”. Wśród zaproszonych gości znalazł się także dr hab. prof. UAM Michał A. Michalski - kulturoznawca, ekonomista, etyk gospodarczy, prezes Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz członek Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Jednym z partnerów wydarzenia jest Polskie Forum Rodziców.

 
870 Dzialaj z nami
 

Dać dzieciom czułość i siłę

- Nasze dzieci doświadczają hejtu, przemocy i presji – zarówno w rzeczywistości, jak i online. To wywołuje poważne skutki zdrowotne oraz powoduje, że nie czują się bezpiecznie. Jako ojcowie chcemy się z tym mierzyć i dawać naszym dzieciom to, czego dziś najbardziej potrzebują: czułość i siłę! – twierdzi Dariusz Cupiał, inicjator Tato.Net, organizatora forum.
 
Wydarzenie stanowić będzie doskonałą okazję do spotkania z ekspertami oraz dołączenia do społeczności ojców, którzy poszukują najlepszych praktyk w budowaniu zdrowej i silnej rodziny.
 
870 KADR 2023 09 22
 
Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest „Siła i Czułość. Ojcowskie lekarstwo na czas chaosu!”. Organizatorzy diagnozują, że dzieci doświadczają hejtu, przemocy i presji – zarówno w rzeczywistości, jak i online. Takie zjawiska skutkują poważnymi konsekwencjami w sferze zdrowia psychicznego i fizycznego. Jest też powodem, że nie czują się bezpiecznie. Rodzice, szczególnie ojcowie, chcą mierzyć się z tymi wyzwaniami, dawać swoim dzieciom czułość i siłę, czyli to, czego dziś najbardziej potrzebują.
 

Ojciec mądrym przewodnikiem w zmieniającym się świecie

Podczas Forum jego uczestnicy będą mieli możliwość spotkania z ekspertami i dołączenia do szerokiej społeczności ojców, którzy poszukują najlepszych praktyk w budowaniu zdrowej rodziny.
 
- Dowiesz się, jak stać się mocniejszym oparciem dla dzieci. Wzmocnisz swoje kompetencje adaptacyjne. Nauczysz się, jak elastycznie reagować na wyzwania, znajdować nieszablonowe rozwiązania i być mądrym przewodnikiem i towarzyszem w świecie, który nie przestanie się zmieniać – ale w którym Twoje dziecko będzie mogło zawsze liczyć na Ciebie. Odkryjesz, jak stać się ojcem silnym a jednocześnie czułym! – pisze Dariusz Cupiał.
 
870 KADR shop 4525132 1920
 

Prof. Michał A. Michalski wśród gości Forum

Podczas Forum wystąpi szereg znanych specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin. Wśród zaproszonych gości jest dr hab. prof. UAM Michał A. Michalski - kulturoznawca, ekonomista, etyk gospodarczy, prezes Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz członek Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Naukowiec jest autorem ponad 50 publikacji o współzależności między rodziną, kulturą i rozwojem społeczno-gospodarczym. Oraz współautorem badań i raportów „Koszty rozpadu rodzin i małżeństw w Polsce”, „Rozwiązania prorodzinne w firmach prywatnych w Polsce” i najnowszego „Młode Polki, młodzi Polacy i ich plany rodzinne”.
 
870 prelegenci 2023 09 22 1
 

Międzynarodowe spotkanie ojców w Katowicach

Forum Tato.Net to unikalne w skali europejskiej spotkanie ojców dedykowane ważnym ojcowskim tematom. Zjazd wypełniają prelekcje, warsztaty, spotkania w grupach tematycznych. Zaproszeni eksperci dzielą się wiedzą, a uczestnicy – swoim doświadczeniem. Ojcowie uczestniczący w tym wydarzeniu mają niepowtarzalną okazję do poszerzenia wiedzy, m.in. jak stać się mocniejszym oparciem dla swoich dzieci.
XV Międzynarodowe Forum Tato.Net odbędzie się 28 października 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym położonym przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach. Czas trwania Forum - godz. 10.00-18.00.
 
Szczegółowe informacje na stronie Tato.Net.
 
CZYTAJ TAKŻE:
 
 
 
Oprac.: wit
Źródło: Tato.Net
Zdjęcia: Tato.Net, Pixabay.com
 
870 Dzialaj z nami
 
Fixed Bottom Toolbar