DEBATY MAMY i TATY 2022 - NOWY CYKL AUDYCJI o RODZICIELSTWIE

DMiT YT 2022Szanowni Państwo,
jako rodzice marzymy o tym, żeby dzieci były szczęśliwe. Wspieramy ich kreatywność, zapisujemy na zajęcia artystyczne, sportowe i poszerzające wiedzę. Czasami zauważamy, że mimo wielu zabiegów i starań nasze dzieci stają się coraz smutniejsze. Część z nich zamyka się w swoim pokoju, w swoim świecie, nie spotyka się z rówieśnikami a smartfon jest nieodłącznym „przyjacielem” towarzyszącym nawet podczas posiłków i wyjść do toalety.

Co się dzieje, dlaczego pogodna Basia staje się opryskliwą Barbarą, z którą nie można już o niczym porozmawiać? Nie ma nawet ochoty na wakacyjny wyjazd z rodzicami.
Brak marzeń, marazm, niechęć do nauki, poczucie braku sensu życia coraz częściej dopadają młodych ludzi.
 
Co robić, jak temu zapobiegać? W jaką „zbroję” chcemy ubrać nasze dzieci, żeby przeszły nie tylko przez okres przedszkola i szkoły obronną ręką, ale żeby weszły w dorosłe życie jako pełni chęci do pięknego życia radośni ludzie?

Polecam Państwu cykl dwudziestu audycji radiowych z odpowiedziami na powyższe pytania, które przygotowali dla Państwa m.in. eksperci Polskiego Forum Rodziców oraz Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii.
 :
 
Na kolejne audycje zapraszamy 3 i 4 grudnia br.
 
Z radiowymi pozdrowieniami

Elżbieta LachmanElżbieta Lachman
redaktor naczelna
Polskie Forum Rodziców
 
 
DMiT YT 2022
Fixed Bottom Toolbar