FaniMani.pl – internetowe zakupy okazją do wsparcia darowizną fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz innych organizacji pozarządowych
Zdjęcie: Pixabay.com

FaniMani.pl – internetowe zakupy okazją do wsparcia darowizną fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz innych organizacji pozarządowych

Postępująca cyfryzacja daje też szansęę do działań prospołecznych. Przy okazji dokonywania zakupów w internecie można zupełnie bezpłatnie wesprzeć wybraną fundację czy inną organizację pozarządową częścią kwoty z dokonanych zakupów. Takie działanie umożliwia strona FaniMani.pl. Także Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy ktoś z nas dokonuje zakupów w internecie. Jak działa ten system? 

870 Dzialaj z nami
 

Pomaga w tym aplikacja serwisu FaniMani.pl. Usługa jest zupełnie darmowa. Chodzi o to, że sklep internetowy, w którym robimy zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na konto wybranej przez nas organizacji pozarządowej - np. fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie. Wymaga to od kupującego wykonania kilku prostych działań.
 
870 KADR shopping 1298480 1280
 

Co trzeba zrobić?

1. Wejść na https://fanimani.pl/iworis/ zapoznać się jak działa aplikajca i zainstalować „Przypominajkę” (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest bardzo prosty);
 
2. Przy okazji zakupów na stronie partnera należy kliknąć w „Przypominajce” Aktywuj Darowiznę
 
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów).
 
870 KADR 01 2023 07 12 1
 
Korzystanie z serwisu FaniMani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem można śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać fundację bez obawy o jakikolwiek koszt tej operacji.
 
Fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie kieruje też prośbę o przesłanie tej informacji do swoich znajomych - im więcej korzystających z tej możliwości - tym większa pomoc. 
 
Szczegółowe informacje na stronie FaniMani.pl.
 
 
Więcej informacji na temat fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie TUTAJ.
 
870 Kilka kroków do darowizny
 
oprac.: wit
źródło: Fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie
zdjęcia: fanimani.pl, Pixabay.pl
 
870 Dzialaj z nami

 

Fixed Bottom Toolbar