Na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci zaprasza ekipa Tato.Net.

Odbywający się 4 czerwca od godz. 8:45 w modułowej formule warsztat „Bliżej” – jak podkreślają organizatorzy – ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia zaś opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

– Dzięki tym warsztatom: przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci; lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania; nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie; zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób  wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować; uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz  tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem; poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

WAŻNE INFORMACJE POD MATERIAŁEM WIDEO:

Warsztaty „Bliżej – pełna łączność” - kiedy i gdzie

Kiedy: 4.06.2022 r. w godz. 8:45-18:00

Gdzie: Rzeszów

Organizator lokalny: Oleksandr Tryetyak – 729887174; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bilety do nabycia: TUTAJ

warsztaty tato.net

CZYTAJ TAKŻE:

Ósma Akademia Liderów Tato.Net wzmocniła kompetencje ojcowskie i społeczne

Jak "zaszczepić" siebie przed manipulacją w Internecie − nowy film zespołu Tato.net

„Czas na Tatę”, czyli wielki raport Tato.Net

Forum pasjonatów ojcostwa, czyli Tato.Net

__________

oprac.: kjp
źródło: Fundacja Cyryla i Metodego
zdjęcie: Fundacja Cyryla i Metodego