Grupa Tato.Net zachęca do pobrania kompleksowego raportu STATO'21, którego powstanie poprzedziły największe w Polsce badania o ojcostwie.

Raport STATO'21 jest – jak czytamy na Tato.Net – drugim po STATO'20 tego typu badaniem, gdzie zarówno ojcowie, jak matki odpowiadają na pytania dotyczące dzisiejszego ojcostwa.

– Raporty są prezentowane podczas konferencji prasowych podsumowujących projekt badawczy. Sam projekt jest realizowany przez ekspertów Tato.Net we współpracy z pracownią IMAS International (współsponsorem i realizatorem badań) w ramach zadania „Wzmacniamy rodziny, wzmacniając ojców” dofinansowanego ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Przypomnijmy, nad całością publikacji czuwał zespół ekspercki STATO’21 w składzie: Dariusz Cupiał, Wojciech Czeronko, Katarzyna Wac, Greta Winkler, Tomasz Brzeziński, Zbigniew Danilewski, Jan Urmański, Kazimierz Korab, Dorota Kornas–Biela, Lucyna Bakiera, Dariusz Wadowski oraz Michał Michalski i Krzysztof Szwarc (dwaj ostatni to eksperci Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie w Poznaniu).

– Przez długi czas ojcowie byli brakującym punktem na fotografii rodziny oraz w licznych agendach programów i polityk jej poświęconych. Już tak nie jest! Nadszedł CZAS NA TATĘ! Oddajemy w Państwa ręce kolejny owoc pracy zespołu badawczego Tato.Net – raport STATO’21 (studia i statystyki o ojcostwie). To następny ważny dokument pierwszego w Polsce i Europie think tanku – ośrodka badań nad ojcostwem i polityką rodzinną - podkreślają twórcy raportu.

UWAGA! Raport do pobrania TUTAJ

oprac.: kjp
źródło: Tato.Net
zdjęcie: Tato.Net