Już 6 czerwca br. odbędzie się w Katowicach konferencja „Uwaga! Smartfon”. Jej centralnymi tematami będą zagadnienia cyfryzacji i problemy wynikające z nadmiernego korzystania z urządzeń elektronicznych przez dzieci i młodzież stanowią. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Projekt.pl, a Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie, który jest partnerem konferencji, będzie reprezentował jego prezes dr hab. prof. UAM Michał A. Michalski.

 
870 Dzialaj z nami
 
 

Dlaczego warto uczestniczyć w wykładach i warsztatach

- Jesteś rodzicem, pedagogiem, psychologiem lub po prostu troszczysz się o przyszłość i chcesz wiedzieć więcej o cyfrowych zagrożeniach, „uzależnieniu od ekranów”, cyfryzacji edukacji, kwestii smartfonów w szkołach i roli nowoczesnych technologii w życiu społecznym? – weź udział w konferencji – zachęcają jej organizatorzy.
 
870 21
 
Tylko 6 czerwca w Katowicach istnieje możliwość spotkania na żywo w jednym miejscu 40 ekspertów – od praktyków technologii i cyfryzacji oraz popularyzatorów wiedzy o cyfrowych wyzwaniach, aż po najwybitniejszych specjalistów pedagogiki, psychologii i psychiatrii. Podczas paneli i warsztatów dowiesz się m.in. w jaki sposób rozpoznać co rzeczywiście jest uzależnieniem, a co nawykiem oraz do czego może doprowadzić nadmierne demonizowanie zachowań lub bagatelizowanie realnych zagrożeń dla dzieci i młodzieży.
 
Na udział w konferencji można zapisać się TUTAJ.
 
Informacje na temat konferencji w mediach społecznościowych są dostępne TUTAJ.
 
870 KADR2 logo 2023 05 08 3


UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!

Na warsztaty można zapisać się TUTAJ.

Więcej informacji na stronie www.uwagasmartfon.pl. Tam także można zarejestrować swój udział w konferencji.
 
Wydarzenie: Konferencja „Uwaga! Smartfon”
Termin: 6 czerwca 2023 r. (wtorek)
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice
Organizator: Fundacja Projekt.pl
 
CZYTAJ TAKŻE:
 
 
Oprac.: wit
Źródło: Fundacja Projekt.pl
Zdjęcia: Fundacja Projekt.pl, Pixabay.com, Pexels.com
 
870 Dzialaj z nami