Rodzina na Antenie 2022 - startujemy z nową odsłoną!
Zdjęcie: Pexels.com

Rodzina na Antenie 2022 - startujemy z nową odsłoną!

Z radością informujemy, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2022 r.

RODZINA NA ANTENIE 2022 – kampania edukacyjno-informacyjna oraz rozbudowa obszaru komunikacji medialnej na temat budowania życia rodzinnego i doskonalenia relacji w rodzinach.
 
Rodzina i rodzicielstwo są zbyt ważne, by o nich nie mówić! To hasło przewodnie, które towarzyszy naukowcom i dziennikarzom fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie w codziennej pracy.
 
870 KADR pexels samaraagenstvo feeria 2399102
 
W projekcie będą publikowane m.in.: artykuły, wideo podcasty, materiały prasowe, dzięki którym rodzice, małżonkowie, osoby żyjące w związkach będą miały szansę na poprawę jakości komunikacji w rodzinie. Eksperci udzielą cennych porad z obszaru psychologii. Mediatorzy podzielą się cenną wiedzą na temat zapobiegania kryzysom małżeńskim. Dziennikarze opiszą sprawdzone patenty na szczęśliwe życie rodzinne.
 
Pragniemy przedstawić w mediach obraz rodziny w wielu aspektach jej funkcjonowania. Życie w rodzinie to szansa na niezwykłą przygodę, na osiągniecie osobistego szczęścia, do którego dąży przecież większość z nas.
 
Zapraszamy do odwiedzania naszych mediów:
 
 
w których regularnie publikujemy materiały w ramach projektu RODZINA NA ANTENIE 2022.
 
Całkowita wartość zadania: 425 000 zł
Wartość finansowania: 425 000 zł
 
Oprac.: el, wit
Źródło: IWORIS
Zdjęcia: Pixabay.com, Pexels.com
 
OK Baner 790x105 Zakonczenie artykułu 2022 2x
Fixed Bottom Toolbar