Poznański Kongres Gospodarczy już za dwa miesiące
Zdjęcie: Instytut Poznański

Poznański Kongres Gospodarczy już za dwa miesiące

Poznański Kongres Gospodarczy to bezprecedensowe wydarzenie, które łączy w sobie dyskusje o przyszłości Poznania, Wielkopolski i Polski w ujęciu gospodarczym, ekologicznym, technologicznym, a nawet geopolitycznym. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 września 2023 r. Polskie Forum Rodziców objęło patronat medialny nad Kongresem.

 
870 Dzialaj z nami
 

150 specjalistów na 20 panelach

Na Kongresie, który odbędzie się po raz drugi, wystąpi 150 specjalistów, wśród nich także eksperci Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz Polskiego Forum Rodziców. Pojawią się oni w ramach ponad 20 paneli dyskusyjnych i debat. Organizatorzy spodziewają się ok. 1500 uczestników.
 
W programie II edycji Kongresu będzie można znaleźć panele dotykające najważniejszych tematów dla polskiego społeczeństwa i gospodarki. Należą do nich m.in. takie debaty, jak: „Energetyczna przyszłość Polski. Co zapewni nam bezpieczeństwo i nowoczesność?”, „Gospodarka i sprawy globalne. Wyzwania stojące przed Polską, Europą i światem” czy „Polska-Anglia-Ukraina. Nowy sojusz w czasach niepokoju”. Część paneli odbędzie się w języku angielskim.
 
870 1
 

Wydarzenie ważne i potrzebne w Poznaniu

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprosić Państwa na drugą edycję Poznańskiego Kongresu Gospodarczego – mówi Jan Zujewicz z Instytutu Poznańskiego, organizatora Kongresu – Pierwsza edycja w zeszłym roku pokazała, że takie wydarzenie jest w Poznaniu potrzebne – wzięło w nim udział ponad 1000 uczestników. Już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy i przedstawimy pierwszych panelistów - dodaje Zujewicz.
 
Program wydarzenia oraz aktualności na temat PKG 2023 można znaleźć na stronie wydarzenia: www.kongres.poznanski.org.
 
870 5
 

Bezpłatny udział po rejestracji

Poznański Kongres Gospodarczy jest wydarzeniem bezpłatnym. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, która prowadzona jest TUTAJhttps://pkg2023.konfeo.com/
 
W tym roku organizatorzy przygotowali także specjalną Strefę VIP. Bilety i dodatkowe informacje o Strefie VIP można pozyskać TUTAJ. https://strefavip-pkg2023.konfeo.com/
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 września w przestrzeniach hotelu Novotel Centrum Poznań.
 
Organizatorem Poznańskiego Kongresu Gospodarczego jest Instytut Poznański - think tank zajmujący się sprawami miejskimi, samorządowymi, społecznymi i międzynarodowymi. Naszą misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i wzmacnianie aktywności społecznej obywateli.
 
CZYTAJ TAKŻE:
 
 
 
Oprac.: wit
Źródło: Instytut Poznański
Zdjęcia: Instytut Poznański
 
870 Dzialaj z nami
 
Fixed Bottom Toolbar