Agata Lanzafame AKRodzina i dobrze wykonana praca - te hasła mają przyświecać nowej organizacji. W spotkaniu inauguracyjnym, które odbyło się w miniony czwartek w restauracji Kamea wzięło udział 30 pań, a gościem specjalnym była dr Agata Lanzafame, mama czwórki dzieci, szczęśliwa żona i popularna dentystka.
Wystąpiła z prezentacją o życiu rodzinnym i zawodowym kobiet. Jak być mamą na trzech etatach? Czy można być jednocześnie wziętym stomatologiem, aktywną mamą i kochającą żoną? Co to jest "piątunio z mamunią"? Jak można organizować randki małżeńskie? Czy teoria work-life-balance wymyślona na przełomie lat 70-tych i 80-tych jest passé? Na te pytania padały konkretne odpowiedzi, a zadowolone uczestniczki już chciały się zapisywać na kolejne spotkania. 

Liderka Poznańskiego Klubu Kobiet Katarzyna Kowalczyk zapowiada, że pomysłow jest dużo. Kolejne wydarzenie, na które - ma nadzieję - nie trzeba będzie tworzyć listy rezerwowej już za miesiąc. W marcu panie ponownie będą się wymienać informacjami, doświadczeniami i szkolić.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Na zdjęciach uczestniczki spotkania inauguracyjnego, wśród których znalazła się Elżbieta Lachman, redaktor naczelna Polskiego Forum Rodziców.
 
Klub Kobiet
 
Elżbieta Lachman
fot. Alena Kozel