Szanowni Czytelnicy, Drodzy Rodzice,

Polskie Forum Rodziców zmienia się. Z radością informujemy, że wraz z grafikami i informatykami opracowaliśmy nową szatę graficzną portalu. Dzisiaj możecie zobaczyć wydanie premierowe!


Nie stoimy w miejscu – wręcz przeciwnie – rozwijamy się, wprowadzamy zmiany. Od dzisiaj nawigacja na portalu jest łatwiejsza, a artykuły są opatrzone większymi niż do tej pory zdjęciami.


Chcemy, aby do mocnych stron Polskiego Forum Rodziców zaliczały się nie tylko dobre merytorycznie i ciekawe treści, ale też wygląd. Mamy nadzieję, że wiosenne odświeżenie grafiki przypadnie Wam do gustu. Już w fazie projektowej dotarły do nas pozytywne opinie – teraz portal POLSKIE FORUM RODZICÓW będzie nowoczesny, przyjazny i funkcjonalny. Chcemy prezentować artykuły naszych ekspertów w sposób niebanalny.

Zapraszamy do lektury i zapisywania się na nasz newsletter. To nowość, która sprawi, że sprawy rodzinne nie będą miały dla Was tajemnic.
Na naszym portalu ukazują się przede wszystkim porady dotyczące małżeństwa, edukacji i wychowania dzieci oraz informacje o wydarzeniach ważnych z punktu widzenia mamy i taty.

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami!


Elżbieta LachmanElżbieta Lachman
redaktor naczelna
Polskiego Forum Rodziców
polskieforumrodzicow.pl