Jak wychodzić z rodzinnych raf i mielizn - kurs dla narzeczonych i małżeństw

puzzle g4c1b59975 1280Po ponad dwóch latach przygotowań Fundacja Mamy i Taty startuje z bezpłatnymi szkoleniami dla narzeczonych i małżeństw. – Nawet jeśli nie osobiście, bo już jesteście spełnionym małżeństwem, to zapraszamy wasze dzieci, znajomych, ludzi z rodziny czy środowiska pracy – precyzuje jej prezes, Marek Grabowski.
Przedstawiciele Fundacji mają świadomość, że nie ma recepty na idealny związek. Niemniej jednak można o niego aktywnie dbać, tak byśmy kochali się każdego dnia coraz bardziej.

Podczas proponowanych szkoleń poruszane będą takie zagadnienia jak „Podstawy komunikacji interpersonalnej i rozwiązywania konfliktów”, „Dynamika związku małżeńskiego”, „Zmiany w relacji po pojawieniu się dzieci” czy „Podstawowe i użyteczne zagadnienia prawa rodzinnego”. Jednym słowem, jak tworzyć bardziej udany związek, rozumieć wyboje, na które się wpada i wychodzić z rodzinnych raf i mielizn.
 
KursyRealna praktyka
Mogę zapewnić Państwa o najwyższej merytorycznej jakości kursów – informuje Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty. – To nie tylko najnowsza, sprawdzona naukowa teoria, ale i realna praktyka przekazana przez doskonałych wykładowców – podkreśla. I tak, warsztaty prowadzone są przez najwyższej klasy ekspertów, psychologów, socjologów, prawników i praktyków rodzinnych. Na liście znajdziemy takie nazwiska jak: Anna Andrzejewska, Joanna Napieraj, Marek Grabowski, Monika Chilewicz, Jerzy Słyk czy Sabina Zalewska.
 
Zero ideologii
Zero ideologii, 100% wiedzy i praktyki. Życie rodzinne może być jeszcze bardziej szczęśliwe, a większość kryzysów można rozwiązać – podkreślają Organizatorzy. Co więcej, kurs jest w tym roku bezpłatny a każda para otrzyma pięknie wydany poradnik: „Nowy Rozdział”.
Kursy ruszają już teraz, w listopadzie. Na stronie https://serwisrodzinny.pl/kurs/ podane są terminy. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.
 
oprac. kp
Zdjęcie ilustracyjne. pixabay.com
Fixed Bottom Toolbar