Polskie Forum Rodziców istnieje DZIĘKI DARCZYŃCOM
Zdjęcie: Sunny studio/shutterstock.com

Polskie Forum Rodziców istnieje DZIĘKI DARCZYŃCOM

RODZICIELSTWO to sprawa zbyt ważna, by o niej nie mówić!

Dlatego właśnie powstał portal PolskieForumRodzicow.pl, który już od dwóch lat tworzymy dla Was. Dlatego też chcemy budować, rozwijać i promować prorodzinne media!

W naszych artykułach, programach i audycjach podejmujemy tematy wychowania, edukacji, relacji rodzinnych oraz innych spraw ważnych z perspektywy mamy i taty. Dzięki naszym ekspertom staramy się budować wielowymiarowy i atrakcyjny obraz rodzicielstwa i rodziny, które są naszą wspólną pasją!

W codziennym zabieganiu, którego doświadcza wielu rodziców staramy się być blisko, by dostarczać przydatne i ważne informacje o bieżących wydarzeniach, podpowiedzi dotyczących życia rodzinnego, oraz wsparcia dzieci w kontekście wyzwań cyfrowych i kulturowych. W tym obszarze nasza Fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie jest także wydawcą informatorów dla rodziców, w których łączymy fachową wiedzę oraz sprawdzone sposoby m.in. na to, jak uchronić swoje dzieci przed uzależnieniem od gier czy Internetu.

Od początku istniejemy przede wszystkim dzięki DARCZYŃCOM, którzy umożliwiają nam działanie i rozwijanie aktywności medialnej w sposób systematyczny i profesjonalny. Dzięki nim jesteśmy w stanie pokrywać bieżące koszty funkcjonowania redakcji oraz tworzyć i promować dobrej jakości materiały. Jest to niezbędne, aby prorodzinne treści docierały do rodziców w całej Polsce i budowały dobry klimat dla rodziny.

Dlatego chcemy zaprosić Was do dołączenia do grona naszych DARCZYŃCÓW, z którymi promujemy RODZINĘ i tworzymy PRORODZINNĄ POLSKĘ.

RAZEM MOŻEMY ZDZIAŁAĆ WIĘCEJ!
 
Jak to zrobić?
Aby umożliwić wspieranie naszych działań na portalu PolskieForumRodzicow.pl (w prawym górnym rogu) umieściliśmy „świnkę skarbonkę”, której kliknięcie prowadzi do usługi PayU, umożliwiającej łatwe przekazanie dowolnej kwoty.
 

PROSIMY o WSPARCIE – każda wpłata jest dla nas WAŻNA!

Jednocześnie zachęcamy do zapisania się do naszego NEWSLETTERA, dzięki któremu będziecie otrzymywać informacje o aktualnych tematach i najważniejszych publikacjach.
 

Zapraszamy, już dziś ZOSTAŃ NASZYM DARCZYŃCĄ!

I już teraz dziękujemy!

W imieniu zespołu Polskiego Forum Rodziców
 
Michał A. Michalski
Prezes Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie
 
Zdjęcie: Sunny studio/shutterstock.com
Fixed Bottom Toolbar