Nakładem wydawnictwa eSPe wkrótce pojawi się w księgarniach przejmująca i pełna życiowej mądrości opowieść naszej redakcyjnej koleżanki Beaty Agopsowicz o wytrwałości i cierpliwości, dzięki którym można naprawić to, co zepsute, a nawet posklejać to, co się rozbiło.

Dajmy sobie nową szansę

Beata Agopsowicz to nie tylko autorka powieści „Cztery pory miłości”, „Trudne wybory miłości” oraz „Oczy Pana”. Nie tylko pedagog, logopeda, doradca życia rodzinnego czy mediator sądowy. To przede wszystkim żona wspaniałego męża i matka trojga cudownych dzieci. Która uwielbia czytać, biegać po deszczu i patrzeć w chmury, a każdy dzień powierza swemu Stwórcy.

Stracił nadzieję

Czym zaskoczy nas tym razem w „Dajmy”? Jak czytamy w opisie na stronach wydawnictwa, Konrad, który po odejściu żony od dwóch lat samotnie zmaga się trudem wychowywania trójki dzieci, stracił już wszelką nadzieję na odzyskanie miłości i szczęścia.

– Agata, mierząc się z trudnymi wspomnieniami z dzieciństwa i z poczuciem winy z powodu krzywdy, jaką wyrządziła swoim najbliższym, decyduje się na szereg desperackich kroków. Życie Iwony, perfekcyjnej żony oraz matki, a także uznanej architekt, zaczyna rozsypywać się niczym źle zaprojektowany i postawiony na niewłaściwych fundamentach dom. Ryszard, przymuszony konsekwencjami swych błędów, po dwudziestu latach małżeństwa musi w końcu podjąć wyzwanie i uratować swoją rodzinę. Antoni u kresu swego życia próbuje skorzystać z ostatniej być może szansy, by odpokutować i naprawić to, co zniszczył w młodości.

Skuteczny plan

I dalej: – Może się wydawać, że losy tych tak różnych, poranionych i nieszczęśliwych ludzi mogłyby się skrzyżować tylko przez przypadek. Na kartach najnowszej powieści Beaty Agopsowicz – doświadczonej pedagog i mediatorki rodzinnej – zbieg okoliczności i przypadków zamienia się w niespodziewany i skuteczny plan, który Bóg –  krok po kroku –  wprowadza w życie bohaterów. Czy odważą się Mu zaufać i dzięki przebaczeniu dadzą sobie nową szansę na szczęście i miłość?

Reasumując: – Dajmy sobie nową szansę to przejmująca i pełna życiowej mądrości opowieść o wytrwałości i cierpliwości, dzięki którym można naprawić to, co zepsute, a nawet posklejać to, co się rozbiło.

Premiera książki już wkrótce!!!

„Małżeństwo to krucha relacja. Łatwo ją zepsuć, trudno naprawić. Bohaterowie książki Beaty Agopsowicz doskonale o tym wiedzą. Ale wiedzą też, że w imię miłości można wybaczyć naprawdę wiele. W historiach Agaty, Magdy i Iwony można przeglądać się jak w lustrze. To takie dziewczyny z sąsiedztwa, z którymi można się śmiać i płakać. One już wiedzą, że warto dawać sobie nową szansę, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu. Mam nadzieję, że przekonają do tego także i Ciebie".
Małgorzata Terlikowska

„Beata Agopsowicz daje czytelnikowi opowieść o ludzkich zranieniach, które wywołują pasmo trudnych wydarzeń. Dlaczego czasem sypie się nasz świat, mimo że tak bardzo tego nie chcemy? Ta historia koi i dodaje sił, zmienia patrzenie na ból. Pokazuje kilka drogowskazów, jak żyć, by kochać pełnią dojrzałej miłości. Podczas lektury możesz poczuć na sobie pewien wzrok i wtedy nic już nie będzie takie samo…"
Magdalena Urbańska

autor: kjp
źródło: facebook.com
zdjęcie: facebook.comboskieksiazki.pl

Dajmy sobie nowa szanse