Jpolskie forum rodzicowesteśmy rodzicami. I tworzymy portal dla rodziców. Chcemy, żeby to było miejsce pozyskiwania informacji, wymiany doświadczeń, rodzicielskich dyskusji, a szczególnie wspólnego działania, którego celem jest rzeczywiste dobro naszych dzieci. Jeśli jesteś rodzicem, jeśli jesteś mamą bądź tatą – to jest to portal dla Ciebie.

Jeśli leży Ci na sercu dobro Twojego dziecka – to jest to portal dla Ciebie. Jeśli chcesz poznać swoje prawa jako rodzica – jest to portal dla Ciebie. Jeśli chcesz usłyszeć głos innych rodziców w ważnych kwestiach rodzicielskich – to jest to portal dla Ciebie. Jeśli uważasz, że to Ty, a nie ktokolwiek inny, masz prawo wychowywać swoje dziecko w zgodzie z własnymi poglądami i wartościami – to jest to portal dla Ciebie. Jeśli chcesz się podzielić swoimi poglądami, Twoim spojrzeniem na sprawy rodzicielstwa – to jest to portal dla Ciebie.  Więcej o sobie powiedzieliśmy w programie Lustra w TVP 3 wyemitowanym 11 czerwca 2019 r., kóry można obejrzeć
tutaj. 

Zapraszamy do wsparcia naszej działalności redakcyjnej i dokonywania wpłat na konto wydawcy portalu. Z góry dziękujemy. 
Fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie, ul. Klin 9/2, 60-902 Poznań, BNP 98 1600 1462 1881 2809 6000 0001 (tytułem: na cele statutowe - Polskie Forum Rodziców)

email: redakcja@polskieforumrodzicow.pl   Tel:+48  511 091 742

NASZ ZESPÓŁ

Elżbieta Lachman
Elżbieta Lachman
Dyrektor działu mediów, redaktor naczelna. Odpowiada za rozwój i funkcjonowanie portali pro family z portfolio IWORIS – PolskieForumRodziców.pl, SOSRozwód.pl, PięknaDziewczyna.pl; IworisFamily.pl.
Paulina Michalska
Paulina Michalska
Kulturoznawca, doradca rodzinny, fizyk medyczny i instruktor CrMS – głównego narzędzia NaPROtechnologii
Witold Tkaczyk
Witold Tkaczyk
Z wykształcenia jest architektem i historykiem sztuki. Interesuje się historią i komiksem. Pasje łączy tworząc komiksy historyczne. Tata dwójki dzieci.
Anna Czekuć
Anna Czekuć
Mgr filologii białoruskiej, absolwentka KUL na kierunku praca socjalna. Ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami uzależnionymi.
 Dominika Wielkiewicz
 Dominika Wielkiewicz
Pedagog, muzykoterapeuta, bajkoterapeuta, certyfikowana trener umiejętności społecznych TUS SST. Od wielu lat specjalizuje się w tematyce zachowań autodestrukcyjnych wśród dzieci i młodzieży. Założycielka Fundacji (Samo)Naznaczeni zajmującej się profilaktyką społeczną, ze szczególnym uwzględnieniem samobójstw i autoagresji.
Elżbieta Bielnicka Moc
Elżbieta Bielnicka Moc
jest z wykształcenia pedagogiem szkolnym. Od 15 lat, w ramach Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar, pomaga osobom w kryzysie małżeńskim.
prof. Tomasz Gubała
prof. Tomasz Gubała
logoterapeuta oraz prezes Fundacji Archezja
Hubert Jach
Hubert Jach
dziennikarz Polskiego Forum Rodziców